Shining Stars
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» Animax A Fost Scos Din Grila De Programe Rcs / Rds
Pareri EmptyJoi Iul 30, 2009 5:50 am Scris de Rock Bird

» Wiii!!! click
Pareri EmptyMar Apr 07, 2009 11:21 am Scris de ELLA_Angelus

» The Cursed One
Pareri EmptySam Feb 14, 2009 6:03 pm Scris de Rock Bird

» Numele tau in japoneza 2
Pareri EmptySam Ian 24, 2009 3:10 pm Scris de kitsuneliv

» unknown song... pls help
Pareri EmptyVin Ian 02, 2009 4:16 pm Scris de Do me!

Cine este conectat?
În total sunt 3 utilizatori conectati: 0 Înregistrati, 0 Invizibil si 3 Vizitatori

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]


Recordul de utilizatori conectati a fost de 61, Mar Feb 16, 2010 2:41 am

Pareri

3 participan?i

In jos

Pareri Empty Pareri

Mesaj Scris de Jagannath . Mier Dec 10, 2008 11:17 am

Ei bine....desi la inceput eram chiar obsedata de el am descoperit cu timpul ca animeul nu e nici pe departe atat de perfect pe cat il credeam eu.Si exact asta se intampla cu toti fanii.Sunt obsedati de acest anime,o perioada lunga de timp in care nu observa cum este defapt,dar dupa ce dispare obsesia brusc isi dau seama ca nu e chiar atat de bun.
Cel putin asa se intampla la majoritatea.Acum am reusit sa realizez ca defapt grafica de la Naruto nu e chiar atat de buna pe cat mi-se parea mie ca este,iar uneori (destul de des) personajele sunt realizate chiar penibil si patetic.Next....se lungesc prea mult cu episoadele.Toti se minuneaza ca Naruto are nu stiu cate episoade,dar ca toate animeurile cu vreo 90-1oo de episoade totul devine plictisitor.In toate se intampla lucruri stupide care nu afecteaza in nici un sens episodul urmator...adica practic au fost bagate acolo fara nici un rost.
Ideea este totusi originala deoarece nu prea exista animeuri in genul acesta.Dar cum am spus mai sus,sunt multe episoade care nu isi au rostul.
Si acum voi face un mic off topic....si eu eram obsedata la inceput si as fii spus ca nu exista un anime mai excelent decat aceasta dar in mod sigur m-am inselat.Naruto nu este atat de bun pe cat credeam eu ca este.
Jagannath .
Jagannath .
Fantasy Member

feminin Numarul mesajelor : 40
Varsta : 32
Location : Junk Story (Hide . S . )
Data de inscriere : 30/11/2008

About me
Status:
Popularitate:
Pareri Left_bar_bleue0/50Pareri Empty_bar_bleue  (0/50)

http://drop-a-veil.1talk.net/

Sus In jos

Pareri Empty Re: Pareri

Mesaj Scris de The Legendary Huntress Lun Dec 15, 2008 11:48 am

bine inafara de cele 100 si ceva de episoade inutile in care trancanesc numai despre jutsuri si alte chestii, luptele sunt super
avatar
The Legendary Huntress
Dragon member

feminin Numarul mesajelor : 285
Varsta : 28
Location : Bucuresti
Job/hobbies : Michael Jackson
Data de inscriere : 15/11/2008

About me
Status:
Popularitate:
Pareri Left_bar_bleue15/50Pareri Empty_bar_bleue  (15/50)

Sus In jos

Pareri Empty Re: Pareri

Mesaj Scris de Yume Joi Dec 18, 2008 2:12 pm

Pentru inceput, as putea sa spun ca sunt de acord cu Jagannath. Si eu am fost obsedata de Animeul/Mangaul asta, apoi am descoperit ca nu este "perfect" cum il credeam si obsesia a disparut, iar acum incep sa regret ca niste Manga Naruto si Artbookul stau pe raft, neatinse de o luna sau mai mult >.>

Animeul nu e stralucit, defapt nici Mangaul nu e, dar ce sa mai zic de Anime... Fillerele in prostie te fac sa te doara capu`
Cat despre Manga, grafica si Naruto in general...Chiar si in manga sunt niste chestii carora nu le vad rostul. Grafica e ok, fiecare artist are stilul lui, deh...Intradevar, nu e cel mai minunat stil existent, dar nici cel mai stupid (presupun). Dar pentru un Anime/Manga Shounen nu prea poti sa te astepti la grafica de Shoujo sau mai stiu eu...Adica nu o sa vezi vreodata grafica gen VK in Naruto si invers. xD
Povestea...e ok, as putea spune. Desi unele personaje fac lucruri total stupide, care nu au logica, si asta e enervant. Alte lucruri enervante, banuiesc si pentru fanii actuali Naruto, sunt flashbackurile puse aproape in fiecare ch., iar in Anime e si mai rau...

Si cam asta e parerea mea generala despre acest Anime/Manga.
Yume
Yume
Moderator

feminin Numarul mesajelor : 222
Varsta : 28
Location : In spatele tau
Job/hobbies : Photography
Data de inscriere : 12/09/2007

About me
Status:
Popularitate:
Pareri Left_bar_bleue10/50Pareri Empty_bar_bleue  (10/50)

http://www.anime-dream.topicmanager.com

Sus In jos

Pareri Empty Re: Pareri

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum