Shining Stars
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» Animax A Fost Scos Din Grila De Programe Rcs / Rds
Ce ai face daca ai avea un death note? EmptyJoi Iul 30, 2009 5:50 am Scris de Rock Bird

» Wiii!!! click
Ce ai face daca ai avea un death note? EmptyMar Apr 07, 2009 11:21 am Scris de ELLA_Angelus

» The Cursed One
Ce ai face daca ai avea un death note? EmptySam Feb 14, 2009 6:03 pm Scris de Rock Bird

» Numele tau in japoneza 2
Ce ai face daca ai avea un death note? EmptySam Ian 24, 2009 3:10 pm Scris de kitsuneliv

» unknown song... pls help
Ce ai face daca ai avea un death note? EmptyVin Ian 02, 2009 4:16 pm Scris de Do me!

Cine este conectat?
În total sunt 5 utilizatori conectati: 0 Înregistrati, 0 Invizibil si 5 Vizitatori

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]


Recordul de utilizatori conectati a fost de 61, Mar Feb 16, 2010 2:41 am

Ce ai face daca ai avea un death note?

+3
Jagannath .
Egnirys Cimredopyh
Blacky
7 participan?i

In jos

Ce ai face daca ai avea un death note? Empty Ce ai face daca ai avea un death note?

Mesaj Scris de Blacky Sam Noi 29, 2008 12:34 pm

Cred ca daca as avea un Death Note l-as folosi...sa omor toate personajel pe care nu le plac din anime-uri ...Great..Cred ca eu as incepe cu Misa Amane,deoarece mi se pare cel mai enervan personaj din toate anime-urile pe care le-am vazut...
Apoi cred ca l-as ascunde shi as spera ca intr-o zi sa uit de el shi sa nu ajung un maniak ca si Raito^^..Nu cred ca as face asa un pact cum facuse Misa pentru ochii de shinigami..doar pentru al gasi pe Kira cel real^^'..In rest poate m-as razbuna pe nijte profesori
Blacky
Blacky
Friend of the site

feminin Numarul mesajelor : 81
Varsta : 29
Location : somewhere..in Zero's wardrobe*perv smile*
Job/hobbies : GFX artist
Data de inscriere : 29/11/2008

About me
Status:
Popularitate:
Ce ai face daca ai avea un death note? Left_bar_bleue8/50Ce ai face daca ai avea un death note? Empty_bar_bleue  (8/50)

http://www.endless-waltz.forumn.org

Sus In jos

Ce ai face daca ai avea un death note? Empty Re: Ce ai face daca ai avea un death note?

Mesaj Scris de Egnirys Cimredopyh Dum Noi 30, 2008 1:00 pm

Daca as avea un Death Note adevarat in caz ca cineva nu mai m-ar lasa in pace si mi-ar face mult rau l-as folosi altfel si totusi nu as ucide-o pe persoana respectiva, sunt total impotriva razbunarii. Probabil daca as avea un Death Note pur si simplu l-as pastra ca un fel de amintire O.O'' dar nu l-as folosi asemenea lui Light >.>''
Egnirys Cimredopyh
Egnirys Cimredopyh
True fan

feminin Numarul mesajelor : 34
Varsta : 30
Location : Vivid Place
Job/hobbies : Daydreaming, GFX
Data de inscriere : 30/11/2008

About me
Status:
Popularitate:
Ce ai face daca ai avea un death note? Left_bar_bleue4/50Ce ai face daca ai avea un death note? Empty_bar_bleue  (4/50)

http://endless-waltz.forumn.org/

Sus In jos

Ce ai face daca ai avea un death note? Empty Re: Ce ai face daca ai avea un death note?

Mesaj Scris de Jagannath . Dum Noi 30, 2008 2:44 pm

Ce a facut Light mie mi se pare o prostie si o lipsa totala de logica, pe langa asta e si imposibil ce a vrut el sa faca XD.Prin urmare nu as face asta.Avand in vedere ca un Death Note nu poate ajunge in lumea noastra decat daca un Shinigami il scapa probabil ca as lua Death Note-ul si as astepta ca Shinigami-ul respectiv sa se intoarca sa il ia ( lucru care este obligat sa il faca, altfel moare xD ).
Jagannath .
Jagannath .
Fantasy Member

feminin Numarul mesajelor : 40
Varsta : 32
Location : Junk Story (Hide . S . )
Data de inscriere : 30/11/2008

About me
Status:
Popularitate:
Ce ai face daca ai avea un death note? Left_bar_bleue0/50Ce ai face daca ai avea un death note? Empty_bar_bleue  (0/50)

http://drop-a-veil.1talk.net/

Sus In jos

Ce ai face daca ai avea un death note? Empty Re: Ce ai face daca ai avea un death note?

Mesaj Scris de ELLA_Angelus Lun Dec 01, 2008 7:13 am

nu l-as folosi... in fond, cine sunt eu sa judec acea persoana? daca intradevar simt ca vreau sa ma razbun, eu am deobicei o gramada de idei care nu implica omoratul sau ranitul... daca fiecare ar omori pe cineva dupa bunul lui plac, doar pentru ca (sa zicem) i-a furat iubitul/iubita for example, cred ca terra ar ramane fara locuitori in no time
ELLA_Angelus
ELLA_Angelus
OWNER

feminin Numarul mesajelor : 2347
Varsta : 29
Job/hobbies : GFX artist
Imaginea 2 : Ce ai face daca ai avea un death note? V8_proudartist
Data de inscriere : 04/09/2007

About me
Status:
Popularitate:
Ce ai face daca ai avea un death note? Left_bar_bleue50/50Ce ai face daca ai avea un death note? Empty_bar_bleue  (50/50)

http://shining-stars.nicetopic.net

Sus In jos

Ce ai face daca ai avea un death note? Empty Re: Ce ai face daca ai avea un death note?

Mesaj Scris de Just_a_KiD Lun Dec 08, 2008 12:58 pm

Vai ..da ce nu as face daca as avea un Death Note..as scrie toti profesorii care ma enerveaza il el si apoi ar urma alte persoane pe care nu le suport. Ce ai face daca ai avea un death note? 638233
Just_a_KiD
Just_a_KiD
Friend of the site

feminin Numarul mesajelor : 70
Varsta : 27
Data de inscriere : 03/12/2008

About me
Status:
Popularitate:
Ce ai face daca ai avea un death note? Left_bar_bleue0/50Ce ai face daca ai avea un death note? Empty_bar_bleue  (0/50)

Sus In jos

Ce ai face daca ai avea un death note? Empty Re: Ce ai face daca ai avea un death note?

Mesaj Scris de Pucca Lun Dec 15, 2008 10:21 am

Desigur...Poate ca Jannagath tine cu L( Ce ai face daca ai avea un death note? 560231 ) dar eu tin cu light asa ca as continua ce a inceput el,prima persoana pe care as scrieo in carnet fiind profu' de chimie Ce ai face daca ai avea un death note? 946675
Pucca
Pucca
Fantasy Member

feminin Numarul mesajelor : 46
Varsta : 28
Location : Timisoara
Job/hobbies : Drawing
Data de inscriere : 07/12/2008

About me
Status:
Popularitate:
Ce ai face daca ai avea un death note? Left_bar_bleue0/50Ce ai face daca ai avea un death note? Empty_bar_bleue  (0/50)

http://animehellsing.3xforum.ro

Sus In jos

Ce ai face daca ai avea un death note? Empty Re: Ce ai face daca ai avea un death note?

Mesaj Scris de The Legendary Huntress Lun Dec 15, 2008 12:09 pm

pai nu pot sa-i dau foc ca mor deci il ingrop
avatar
The Legendary Huntress
Dragon member

feminin Numarul mesajelor : 285
Varsta : 28
Location : Bucuresti
Job/hobbies : Michael Jackson
Data de inscriere : 15/11/2008

About me
Status:
Popularitate:
Ce ai face daca ai avea un death note? Left_bar_bleue15/50Ce ai face daca ai avea un death note? Empty_bar_bleue  (15/50)

Sus In jos

Ce ai face daca ai avea un death note? Empty Re: Ce ai face daca ai avea un death note?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum